Witamy w krainie słowa

Marzec 29, 2013 by · Leave a Comment 

poezja.info.plLubimy ładne słowa, dobry styl, chcemy tu pisać po polsku. Jednak nie ma wśród nas poetów, blog zdominuje proza i to proza życia. Jeżeli któreś z codziennych wydarzeń nas zainspiruje napiszemy o tym. Jak będziemy mieli problem z wyborem, znalezieniem lekarza lub mechanika samochodowego to również opiszemy nasze trudności i sposoby na wyjście z sytuacji. Jest wśród nas informatyk, piszący wiersze kodem głównie HTML, PHP, tworzy strony internetowe. Jednocześnie prowadzi sklep z komputerami, więc napisze recenzje, poradzi jak wybrać sprzęt dostosowany do wymagań.

Jest też lekarz, który pracuje klinicznie, w szpitalu, poradni i prywatnym gabinecie, więc tematy medyczne będą się tu stale przewijać.

Prawie wszyscy interesujemy się optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych, więc spodziewaj się tu porad jak to robić, co poprawić, jak podnieść atrakcyjność strony,  zyskać dla niej lepsza pozycję, jak zdobyć ruch na witrynę, bo przecież o to chodzi.

poezja.info.pl jest na sprzedaż, jeżeli masz dobry pomysł jak wykorzystać tak atrakcyjną nazwę domeny, napisz do nas, zaproponuj cenę.

Puki co czytaj nasze wieści, ucz się, dyskutuj. Możesz dodać komentarz, napisz tekst, jeżeli będzie prezentował podobny poziom jak nasze to go opublikujemy.

 

Do you want to comment on this post?

You must be logged in to post a comment.